Opvisning 2018 - Oversigt over vagter
 
 
Fredag den 16. marts

Redskabsflytning - Mødested Bagterp Hallen kl. 17
Peter Green, Thomas Tøttrup, Mikkel Pedersen, Erik Thomsen, Emma Kanstrup (indtil kl 18.45), Lone Christensen, Christine Øster, Caroline Eckhardt

Redskabsflytning - Mødested Vendia Hallen kl. 18
Helle Green, Anette Dybro, Rasmus Houbak (fra 19.15), Lars Jørgensen, Jan Lykkegaard (fra kl. 19), Thomas Jeppesen (Amalie TT), Gudrun Øregaard, Rikke Dybro, Kristina Szkobel (Alberte TT), Johnny Lundberg, Christina Andersen.

Oppyntning og klargøring af Vendia Hallen - Mødested Vendia Hallen kl. 18
Julie Isaksen, Majbrit Elgaard (Mikela TT), Tina Vilsbæk (Anette TT), Marianne Trans Larsen (+ en ekstra), Heidi Tolbod (Laura TT), Majbritt Sikoras, Sofie Egholm, Maibrit (TT)

Der vil være aftensmad i Vendia Hallen kl. ca. 19.30, hvor vi håber at være færdige på opgaverne, ellers fortsætter vi efter maden.

 
Lørdag den 17. marts

Førstehjælpere 
Kl. 09.00-13.30: Helle Pedersen
Kl. 13.30-18.00: Thomas Andersen

Programsalg (4 personer pr. vagt)
Kl. 08.00-10.30: Charlotte Risager/Maibrit Brinkmann, Kristine Poulsen/Susanne Pedersen
Kl. 10.30-13.00: Kristine Poulsen/Susanne Pedersen, Mette Brath/Line Dam
Kl. 13.00-15.00: Mette Brath/Line Dam, Anne Møller/Lone Christensen
Kl. 15.00-17.00: Kristiane Stevns Orleman/Christina Andersen, Tanja Frederiksen/MANGLER

Redskabsområdet: Rikke Dybro
Kl. 09.00-11.00: Mikkel Pedersen, Emma Kanstrup (fra kl. 10), Mathilde Frost, Amalie Lilleheden, Katinka Brix, Line Brink.
Kl. 11.00-13.00: Mikkel Jacobsen, Cecilie Simonsen, Victoria Fjord, Karoline Hedegaard, Julie Kongerslev, Simone Rasmussen.
Kl. 13.00-15.00: Gudrun Øregaard, Johanne Husted (fra kl. ca. 13.45), Emma Dybro (fra kl. ca. 13.45), Mai Nielsen, Selma Rask, Caroline Echart, Ida Stevns.
Kl. 15.00-18.00: Anette Dybro, Helle Green, Johanne Husted (indtil kl. 16), Emma Dybro (indtil kl. 17), Susan Tøttrup (indtil kl. 17)

Speaker 
Kl. 08.45-10.30: Susan Tøttrup
Kl. 10.30-12.00: Mette Moesgaard
Kl. 12.00-18.00: Pernille Skov

Musik
Kl. 08.45-12.00: Lone Christensen
Kl. 12.00-15.30: Mette Moesgaard
Kl. 15.30-18.00: Trine Torp


Der vil være mad og drikke til alle, der hjælper med vagter - ”madbillet” afhentes i programsalget ved den lille indgang og indløses i cafeteriet.


Søndag den 18. marts

Programsalg (4 personer pr. vagt)
Kl. 09.00-10.30: Mette Brink/Marianne Larsen, Thomas Jeppesen/Mette Brath
Kl. 10.30-11.30: Maria Kanstrup/Birte Jørgensen, Mette Brath/Marianne Larsen
kl. 11.30-12.45: Erik Thomsen/Michael Cavallius, Tanja Frederiksen/Mathilde Frost
kl. 12.45-14.00: Erik Thomsen/Michael Cavallius, Tanja Frederiksen/Majken Sundby

Speaker 
Kl. 09.45-10.30: Anne Møller
Kl. 10.30-12.30: Kristiane Stevns Orleman
Kl. 12.30-14.45: Susan Tøttrup

Musik 
Kl. 09.45-11.00: Susan Tøttrup
Kl. 11.00-11.45: Julie Isaksen
Kl. 11.45-12.30: Camilla Andersen
Kl. 12.30-15.00: Lone Christensen


Der vil være mad og drikke til alle, der hjælper med vagter - ”madbillet” afhentes i programsalget ved den lille indgang og indløses i cafeteriet.
Bagterp Idrætsforening | Fuglsigvej 52 | 9800 Hjørring